Konfor Cam

Home / Konfor Cam

konfor-cam isicam_konfor_head

KONFORCAM
Dört mevsimlik bir çözüm olan Isıcam Konfor 70/46 renksiz alt cam üzeri çok özel, çok seçici ve çok amaçlı IMF 70 kaplamasıyla yansımada çok açık ve pastel mavi; geçirgenlikte ise renksiz ve ferah bir görünüm sağlıyor.
Isıcam Konforun ışık yansıtma katsayısı kaplamasız standart Isıcam kadar düşüktür. Bu son derece önemli bir özelliktir. Çünkü bu niteliği sayesinde gece manzarasının da önemli olduğu otel, klüp ve restoran gibi yerlerde; havaalanı ve otogar terminal binalarında, konutlarda ve hatta vitrinlerde de kullanılabilecektir. Yapı strüktürünü, tesisat elemanlarından bazılarını veya yapının bütün kurgusunu dışa dürüstçe açmak; iç ve dış mekanlar arasındaki ayrımı görsel olarak ortadan kaldırmak isteyen mimarlar için de çok önemli bir tasarım aracı olacaktır.
Aynamsı (reflektif) özellik taşımayan aydınlık ve doğal görünüşlü Konfor 70/46 herşeyden önce çok amaçlı bir iklim kontrol camıdır. Bu özellik hem yaz hemde kış ortamında iç mekanlarda iklimsel konfor sağlanmasına önemli katkılar sağlar.
70/46=1.52 seçicilik katsayısı Konfor 70/46 için uluslar arası bir kalite belgesi niteliğindedir. Aralarında Türkiye’ ninde bulunduğu ılıman bölgeler ile Ekvator’ a daha yakın sıcak coğrafyalarda, özellikle konut ve giydirme cephe dışı ticari yapılara sunulabilecek en iyi çözümler arasındadır