Kurumsal

Home / Kurumsal

 

pen

Furkan Mühendislik : Pimapen, Balkon Camlama ve Panjurda Öncü Firma

Furkan Mühendislik, 1997 yılında girdiği PVC sektöründe, bugüne gelindiğinde pimapen üreticileri arasında Türkiye genelinde ilk 5 üretici bayi arasına girdi.
Furkan Mühendislik bu başarısın ” Müşteri memnuniyetini önceleyen profesyonel hizmet anlayışı”ndan aldı. Üretimden montaja her aşamada yüksek kalite standartlarından taviz vermeden sunduğu ürün ve hizmetiyle daima ” müşteri memnuniyeti”ni ön planda tuttu.
Satıştan üretime, üretimden montaja, montajdan kalite kontrole kadar 50′ye yakın personeliyle Furkan mühendislik; hep bu kaliteli hizmet anlayışla çalışarak ilerliyor.
Furkan Mühendislik, sektörde planlı çalışması, hizmet kalitesinin artmasına dönük sürekli teknolojik yatırımlarıyla, modern üretim tesisi ve yaygın showroom ağıyla 10 yıl gibi bir sürede yurt genelinde 8.000′i aşkın müşterisine ulaşan hizmetiyle bugün ilk beş pimapen üretici bayisinden biri olmanın haklı gururunu yaşıyor.
Furkan Mühendislik PVC kapı ve pencere sistemlerinin yanında alüminyum kapı ve pencere sistemleri, panjur, monoblok panjur, katlanır ve yana kayar cam sistemleri, küpeşte, cam küpeşte, duşakabin, sineklik üretimleriyle de müşterilerine hizmet vermektedir.
Kalite kontrol uzman ekibiyle denetlenen üretimlerde, 3 yıl imalat ve montaj garantisi ve 10 yıl şişe cam garantisi sunan Furkan Mühendislik, ayıca iş teslim tutanağı ile siz değerli müşterilerinin görüşlerine başvurarak kalite ve hizmet anlayışını sürekli geliştirmek için çalışmaktadır.
Yüksek kalite anlayışımız ve üretici bayi fiyat avantajlarımızla daima müşteri memnuniyeti için çalışmayı gaye edindik.
Memnun kalacağını kalite ve hizmet anlayışımızla tanışmanız dileğiyle